Залучення дитини до музики

/Files/images/Tyazhelaya-muzyika-dlya-malyisha-460x307.jpg

Залучення дитини до музики починається ще під час вагітності, коли малюк і мама є єдиним цілим. Дитина вже тоді чує звуки і реагує на них. Тому батьки є першими, хто знайомить малюка з музикою і занурює в її прекрасний, казковий світ.

Поради для батьків

1. Супроводжуйте ігри та забави малюка потішками та промовками. Вони прості і дуже цікаві, допоможуть розвеселити, привернути її увагу.

2. Імпровізуйте, складайте на ходу веселі пісеньки, які неодмінно піднімуть настрій і вам і вашому малюку.

3. Ваш малюк напевно дуже любить малювати, ліпити. Створювати свої маленькі шедеври під музику ще цікавіше, особливо добре підійде класична музика. Для дитини старшого дошкільного віку запропонуйте уважно прослухати музичний твір і відобразити свої враження від його в малюнку.

4. Колискові пісні супроводжують дитину з перших днів його життя. Поспівайте разом колискову улюбленій ляльці або ведмедику. Якщо малюк ще не може виразно і правильно промовляти слова, хай заколихує іграшку в такт вашому співу. Зверніть увагу на те, як по-різному може звучати колискова, залежно від того, хто її співає (Ведмедиця, Зайчиха, Мишка).

5. Гуляючи по парку, або перебуваючи в лісі, зверніть увагу на те, як співає зозуля (,,КУ-КУ’’), як шумить струмочок (Ш-Ш-Ш’’), цвірінькають горобці. Попросіть дитину повторити почуте. Це відмінно розвиває музичний слух, увагу, пам'ять.

6. Грайте з дитиною у гру ,,Відгадай мелодію’’ (дорослий наспівує уривок пісні без слів, а малюк відгадує). Відгадану пісеньку виконайте разом.

7. Організовуючі дитячі свята вдома, неодмінно подбайте про музику. Нехай яскраві, веселі дитячі пісеньки супроводжують ігри та спілкування малюків.

Кiлькiсть переглядiв: 211

Коментарi